Blog
jednym zdaniem
jednym zdaniem
jednym zdaniem nie lubię dużo gadać
0 obserwujących 216 notek 269950 odsłon
jednym zdaniem, 12 grudnia 2012 r.

Z Ł O D Z I E J E !!!

Rząd dał sobie nagrody. Już 41 milionów złotych.
Te święta będą biedniejsze niż przed rokiem. Ale nie dla urzędników z ministerstw. Ci mogą sobie pozwolić nie tylko na bardzo bogate Boże Narodzenie. Wszystko dzięki hojności premiera Donalda Tuska i podległych mu ministrów. Do rządowych urzędników tylko w tym roku trafiło łącznie ponad 41 mln zł nagród! I na tym nie koniec!
 

Fot. Damian Burzykowski / newspix.pl
 

W fabryce Fiata zwolnienia mogą dotknąć nawet półtora tysiąca osób. Ich rodziny drżą o przyszłość. Takich problemów nie ma w rządzie.

Premier Donald Tusk i jego ministrowie zadbali o dobre samopoczucie urzędników. Nie dość, że zarabiają średnio nawet dwa razy więcej niż płacący na nich podatki Polacy, nie dość, że mają pewność pracy, to jeszcze dostają nagrody.

Jak podało radio RMF FM, tylko w samej Kancelarii Premiera rozdano 2,4 mln zł. A niektóre ministerstwa są nawet bardziej rozrzutne. Najpilniejszy w rozdawaniu nagród jest MON. Resort przeznaczył na ten cel już 6,6 mln zł. Tuż za nim jest MSW – 6,4 mln zł, Ministerstwo Finansów – 5 mln zł oraz resort transportu – 3,5 mln zł. I to wszystko tylko w tym roku. A do końca grudnia przecież jeszcze trochę dni na rozdawnictwo zostało.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Tematy w dziale